Ravikeskuse kontaktid
Palume küsimuste korral lahkesti meiega ühendust võtta. Kõige kiirem viis on helistada otse ravikeskuse hoolekande ja õendusabi osakondadesse. Hiiu Ravikeskuse hindade ja vabade kohtade olemasoluga seotud küsimused palume esitada aga läbi meie kodulehe www.hiiuravikeskus.ee.

Kaidi Vainola

Juhatuse liige

Telefon +372 56 873 101

E-mail kaidi.vainola@hiiu.med.ee

Silja Paistu

Sotsiaaltöötaja

Telefon +372 56 873 103
Tööpäeviti 8.00-16.00
E-mail hooldusravi@hiiu.med.ee

Merike Trahv

Hoolekande osakonna juhataja

Telefon +372 56 873 106
Tööpäeviti 9.00-17.00
E-mail merike.trahv@hiiu.med.ee

Kaja Loit

Administratiivjuht

Telefon +372 56 873 102
Tööpäeviti 9.00-17.00
E-mail kaja.loit@hiiu.med.ee

Tiia Riis

Õendusabi osakonna juhataja

Telefon +372 56 873 104
Tööpäeviti 8.00-16.00
E-mail tiia.riis@hiiu.med.ee
Faks +372 56 000 193

Korrustekontaktid


I korrus +372 56873110
II korrus +372 56873108
III korrus +372 56873109


Partnerite kontaktid

Eesti Haigekassa

Harju klienditeenindusbüroo
Tallinn, Lastekodu 48, 10144
Telefon 16363
E-mail harju@haigekassa.ee
Koduleht www.haigekassa.ee

Terviseamet

Põhja talitus
Tallinn, Hiiu 48
Telefon 6 943 700
E-mail põhja@terviseamet.ee
Koduleht www.terviseamet.ee

Kõik informatsiooni- ja sooviavaldused, mis on seotud Hiiu Ravikeskuse hindadega ning vabade kohtade olemasoluga, palume saata kiireimaks vastuseks läbi selleks mõeldud Kohapäringu vormi. Vastame Teie kirjale esimsel võimalusel kogu soovitud informatsiooni ning hinnapakkumistega.

Tänud!

Hoolekanne

Hoolekandeteenus puudutab ennekõike endaga enam vanuse tõttu hakkama mittesaavaid inimesi.

Vaata Hindu

Õendusabi

Hooldusravi teenuse puhul pakume Hiiul igakülgset leevendust ning ööpäevaringset õendusabi.

Vaata Hindu

Koostööpartner

Erinevaid invameditsiini tarbeid leiate endale meie hea koostööpartneri InvaMed e-Poest